Ats_Model_VacancyTranslation Object ( [translationId:protected] => 47 [vacancyId:protected] => 25 [localeId:protected] => 1 [vacancyCode:protected] => 2 [title:protected] => Pracownik produkcji (ser) Oosthuizen [address:protected] => [zipcode:protected] => [zipcodeOrg:protected] => [city:protected] => [cityRangeMap:protected] => [countryId:protected] => [country:protected] => [functionId:protected] => [functionName:protected] => [functionNameXml:protected] => [cao:protected] => [employmentPeriod:protected] => [requiredWorkers:protected] => [tariffFactor:protected] => [functionDescription:protected] => [shortDescription:protected] => [contactId:protected] => [contactName:protected] => [contactEmail:protected] => [contactPhone:protected] => [contactPhoneAlt:protected] => [contactImage:protected] => [hours:protected] => [salary:protected] => [salaryMinimum:protected] => [salaryMaximum:protected] => [salaryType:protected] => [worktime:protected] => [offers:protected] => [demands:protected] => [description:protected] => [companyProfile:protected] => [socialTitle:protected] => [socialDescription:protected] => [socialImage:protected] => [vacancyImage:protected] => [vacancyHeroImage:protected] => [vacancyFile:protected] => [vacancyVideo:protected] => [internalInformation:protected] => [extraInformation:protected] => [lat:protected] => 39.9613759 [lng:protected] => -105.5108312 [active:protected] => 0 [properties:protected] => [dsModifyDate:protected] => 2021-05-11 13:14:17 [responsibilities:protected] => )

Pracownik produkcji sera

Zastosować

2 2187 widoki Oosthuizen 36 €11,02 brutto/h (+ płatne godziny urlopowe i wakacyjne) Pracownik produkcji sera

Description

Stanowisko pracownika produkcji sera jest bardzo ważną częścią procesu odbywającego się w firmie. Praca na produkcji opiera się głownie na pracy z maszynami, które pakują i kroją ser. Osoba na tym stanowisku musi być elastyczna i łatwo dostosowywać się do zmian stanowiska pracy. W tej firmie pracują Państwo z żywnością więc higiena i bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

Oferuje

  • Umowa o prace na warunkach holenderskich
  • Wymiar czasu pracy – min. 36 godzin tygodniowo
  • Dodatki zmianowe
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opieke polskiego koordynatora
  • Zwroty kosztów dojazdu względem CAO
  • Wynagrodzenie wypłacane co 4 tygodnie

Obowiązki

  • Pakowanie i ważenie sera
  • Praca przy taśmie produkcyjnej
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Etykietowanie produktów

Czas pracy

Praca jest w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku:

  • od 6 do 14
  • od 14 do 22

Wymagania

  • Motywacja i chęć do pracy
  • Komunikatywny język angielski lub holenderski
  • Sprawność fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
  • Własny transport

Profil firmy

Nasz klient zajmuje się produkcją i pakowaniem serów, masła, serków topionych oraz serów w proszku. Prowadzi swoją działaność na rynku holenderskim oraz międzynarodowym od 1936 roku. Jest to rodzinna firma, która stale inwestuje w ludzi, maszyny i jakość wyprodukowanych produktów. Dla tego klienta najważniejsza jest praktyczność, uczciwość i otwartość.

godziny 36
Wynagrodzenie €11,02 brutto/h (+ płatne godziny urlopowe i wakacyjne)
Region Oosthuizen

Podanie

Pola poniżej oznaczone! są wymagane.

Informacje osobiste
Informacje adresowe
Informacje kontaktowe
Informacje o CV

Prześlij CV

Dodaj
Doświadczenie zawodowe, motywacja lub opis
900 characters left.